Náhradní díly se značkou Protechnic se poprvé objevily v Polsku v roce 2004 jako odpověď na narůstající potřebu trhu přinést uživatelům automobil alternativu dobrého výrobku za dobrou cenu. Od roku 2005 je Protechnic registrovaná obchodní známka chráněná patentovým právem na území celé Evropy a stala se tak zárukou kvality výrobků. Sortiment produktů se značkou Protechnic se od jejího vstupu na trh stále rozrůstá. Základem nabídky je kompletní sortiment náhradních dílů pro brzdové soustavy, doplněný o CV klouby, vodní čerpadla a stěrače. V nabídce Auto Slavíček najdete navíc také oleje a autobaterie se značkou Protechnic. Všechny výrobky zařazené do prodeje se značkou Protechnic jsou podrobovány přísné kvalitativní kontrole, celý výrobní proces je monitorován inženýry, abychom zajistili, že všechny naše produkty odpovídají přísným standardům evropské kvality. Všechny výrobky Protechnic jsou certifikovány. 

Brzdové kotouče

850 katalogových čísel, které pokrývají více než 95% evropských a asijských značek osobních i nákladních vozidel. Brzdové kotouče jsou vyráběny jemným soustružením, vrtáním, vyvažováním a závěrečnou kontrolou kvality.

Brzdové destičky

800 referenčních čísel zahrnujících především osobní automobily. Nabídka pro 95% značek evropské a asijské produkce. Vyráběny z vhodně vybraných třecích materiálů a za přísných kvalitativních podmínek. Splňují tyto mezinárodní normy: BS5750/ISO 9002, ISO9001/2000, ISO14001. 

Brzdové čelisti

500 katalogových položek, které zahrnují 95% evropského a asijského vozového parku. Určeny výhradně pro osobní automobily. Brzdové čelisti Protechnic mají vysoký brzdící výkon a mají vliv na minimální opotřebení brzdových bubnů. 

Hydraulické brzdy a spojkové díly

1600 referenčních čísel, které pokrývají 95% evropského a asijského trhu. Nabídka zahrnuje brzdové pumpy, brzdové válce, spojkové válce, tlakové regulační ventily, pomocné válce. Vysoká kvalita výrobních materiálů je zaručena v rozsahu těchto norem: ISO 9001: 1994, ISO /TS 16949.1999

Manžety poloosy

350 referenčních čísel, které pokrývají 95% trhu. Nabídka je vhodná pouze pro osobní automobily. Manžety poloos Protechnic mají shodné rozměry jako původní originální díly a jsou navrženy tak aby poskytovaly efektivní a dostatečně odolnou ochranu. Pečlivě vybrané materiály pro výrobu jsou pravidelně testovány a splňují požadavky nejnáročnějších automobilových výrobců. Sady manžet obsahují mazací materiál pro montáž, aby byla zajištěna dlouhodobá životnost produktu. 

Homokinetické klouby

500 katalogových položek, které pokrývají 95% trhu. Homokinetické klouby Protechnic splňují klíčové požadavky splňují výrobní požadavky, jako jsou vysoká kvalita použité oceli, zpracování metodou indukčního kalení a stejná tvrdost všech komponentů kloubu.