Sasic specialista na francouzské vozy.

Sasic je výrobce náhradních dílů pro osobní automobily a užitková vozidla od roku 1927. Za dobu svého působení se Sasic obklopil sebe spolehlivou a efektivní skupinou obchodních partnerů, tak aby mohl svým zákazníkům nabídnout kvalitní a inovativní produkty. Cílem je být vždy efektivnější a to je důvod, proč je Sasic evropský lídr v oblasti gumo kovových dílů pro francouzské vozy. Budoucnost Sasicu je v rozšíření produkce o díly pro kamiony a těžké stroje.

Auto Slavíček je výhradním dodavatelem Sasic v ČR. Našim zákazníků nabízíme:

Gumo kovové díly

Součásti pro převodovky, motory a díly řízení. Pouzdra a dorazy. Díly zavěšení přední nápravy. Ochranné prvky rámů, pouzder, klikového hřídele a kladek. Tyto díly se uplatňují při montáži motoru, zavěšní, výfuků, převodovky a tlumení. Díly Sasic jsou odolné vůči zátěži, teplotám, mají dlouhou životnost a dobrou elasticitu.

Díly zavěšení a řízení

Posilovače řízení, díly řízení a zavěšení, ramena, axiální klouby, spojovací tyčky a opravárenské sady. Sasic zaručuje kvalitu svých výrobků. Díly z tohoto sortimentu se dodávají i jako originální díly pro vozy francouzských značek.

Spojky

Spojky Sasic jsou srovnatelné kvalitou s díly OE. Díly pro montáž spojek jsou vybírány pod přísnou kontrolou od renovovaných výrobců. A každý krok procesu výroby je podroben přísnému kvalitativnímu dohledu. Všechny spojky Sasic splňují také velmi přísné normy EU o recyklaci a z tohoto důvodu, řada výrobců vozidel preferuje právě značku Sasic. Kromě kvality však vychází Sasic vstříc ekonomickým potřebám zákazníkům a nabízí sortiment za příznivé ceny.

Distribuce kapalin a regulace

Hadice vedení vody, expanzní hadice, hadice palivového čerpadla, hadice chladiče, termostaty, skříňě termostatu, vodní rozdělovače a teplotní spínače.

Brzdový systém

Brzdové hadice, brzdové kotouče, třmeny a sady na opravy třmenů.