Ring Automotive - expert na autopříslušenství

Osvětlení vozidla

Za více než 30 let Ring vyvíjí a posouvá hranice v oblasti osvětlovací techniky vozidel. Ring nabízí žárovky prakticky do všech motorových vozidel, včetně motocyklů, zemědělských a technologických zařízení. Nabízí nejširší sortiment žárovek od nejmenšího panelu žárovky až po špičkový výkon světlometů. Dnes Ring investuje do technologie LED jako příští generace osvětlovací techniky automobilů.

 

Inspekční nástroje

Ring Automotive má vedoucí postavení na trhu v oblasti kontrolních nástrojů, lamp a boroskopů. Nabízí řadu kontrolních nástrojů, které pomáhají mechanikům, technikům a kutilům při identifikaci, diagnostice a opravách vozidel. Všechny kontrolní nástroje Ring jsou vyrobeny podle náročných standardů, aby bylo zajištěno, že jsou robustní a odolné vůči úskalím dílenského prostředí.

Podívejte se na inspekční nástroje Ring Automotive

Nabíječky a údržba baterií

Díky odborným znalostem v oblasti autoelektriky vyvinul Ring řadu nabíječek vhodných pro udržení výkonu baterie ve všech vozidlech. SmartChargers Ring jsou pokrokové nabíječky v technologii péče o baterie. Jsou jednoduché na používání, vhodné pro všechny typy akumulátoru a můžou prodloužit životnost baterie o 2 až 3 let.

Podívejte se na nabíječky baterií Ring